czwartek, 22 sierpnia 2013

Grosik na szczęście!

Grosik w alterowej oprawie specjalnie na wyzwanie Lift Summer Crafts.
Praca papierowo, recyklingowo, alterowo, mediowa z wykorzystaniem wielu znalezisk gospodarstwa domowego.. z resztą między innymi na tym właśnie polegało zadanie. Dodatkowo jeszcze stworzona według mapki Agnieszki-Anny.
A co znalazło się w kompozycji z domowych szuflad, zakamarków i przedmiotów codziennego użytku? Otóż wkręty, gwóźdź, makaronowe małe muszelki, jeansowe nitki, gaza, folia aluminiowa, baterie, bezbarwny lakier do paznokci, bulion i brokat kosmetyczny, firankowa żabka, kawałek koronki, który posłużył mi za maskę i oczywiście tytułowy grosik.Chyba wszystko wymieniłam, więc teraz kilka fotek :)


Zapomniałam wspomnieć o papierkach, które są u mnie przedmiotami codziennego użytku, ponieważ niemal codziennie coś z nich tworzę :)
A tak prezentuje się mapka:
 

 Na koniec jeszcze mała fotorelacja z procesu tworzenia, by pokazać Wam użyte materiały, które w ostatecznej wersji nie do końca mogą być widoczne :)

3 komentarze:

  1. Kreatywność czyni cuda, fajnie wygląda to połączenie rzeczy /pozornie/ do siebie niepasujących ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten grosik na pewno przyniesie szczęście :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję.. grosik w wyzwaniu, co prawda, szczęścia nie przyniósł, ale za to w życiu codziennym na jego brak nie narzekam, mając zaradnego, kochającego i wspierającego męża oraz dwie wspaniałe córeczki :)

    OdpowiedzUsuń