poniedziałek, 30 września 2013

Nietypowa Para Młoda

Mała odskocznia od papierków.. Typowa Młoda Para w nietypowym wydaniu: Ona marzy o porządnej zastawie, on, tylko pieniądze. Aż dziwnie mi się ich robiło, kiedy jej, zamiast kwiatów, w rękach musiałam umieścić talerz, a on, zamiast wpatrzony w żonę, gapi się na kasę :) No ale cóż.. klient płaci, klient wymaga... no to ma! :)
Młody wygląda jak zwykle, natomiast Młodą nieco zmodyfikowałam: sukienkę ma troszkę inną niż zwykle, fryzurka też innowacyjna i buciki bardziej eleganckie, poza tym reszta chyba bez zmian :)
Dla przyszłej mamy.

Opakowanie na płytę ze zdjęciami przyszłej mamy, kiedy była w błogosławionym stanie :) Ja osobiście uwielbiam takie sesje.. a odpowiednio sfotografowane są takie czyste i pełne nadziei, bo przecież dziecko to największy na świecie, czysty i niewinny skarb!Chłopięco...

Nie będę już się rozpisywać na temat jesiennych prac.. po prostu chłopięce etui na płytę z fotosesji wykonane z papierków od Rapakivi Be Optimistic.

Użyte materiały ze sklepu Rapakivi:
Dziewczęco..

...i absolutnie nie jesiennie. Przeglądając całe mnóstwo scrapperskich blogów aż roi się od jesiennych prac! Wszędzie tylko jesień.. wiewiórki, liski, liście i kolorystyka żółto-pomarańczowo-czerwona! Od samego oglądania mam już dosyć jesieni, choć nie ukrywam, że niektóre prace są naprawdę piękne i inspirujące.
U mnie za to jesieni w pracach specjalnie nie widać.... i nawet mnie to cieszy, bo nie muszę zaopatrywać się w jesienne ozdoby, które za miesiąc nie będą już aktualne. A może już niedługo sama będę projektować papiery i wycinać wycinanki, które i Wam przypadną do gustu?
Dzisiaj kolejna seria fotookładek na płyty ze zdjęciami z sesji fotograficznych specjalnie dla Elżbieta Lentz Photography. Na początek dziewczęca, różowa, z sówką i oczywiście kwiatami :)


wtorek, 24 września 2013

Hen Night czyli wieczór panieński!

Różne atrakcje wymyślają dziewczyny, by wieczór panieński przyszłej panny młodej był niezapomniany. Doskonałą pamiątką jest profesjonalna sesja zdjęciowa opakowana w niepowtarzalne etui. Dziewczyny ubrane były w stylu pin-up, dlatego też na tagu znalazła się taka, a nie inna grafika, natomiast całość utrzymana jest w stylu vinitage.Pracę zgłaszam na wyzwanie Craftowego Ogródka o temacie Vinitage.


Z kliszą

Opakowanie na płytę CD w neutralnych kolorach, z tekturkowym napisem i kliszą. Do tego różyczki, listki, gdzieniegdzie taśma washi, a całość zapinana na rzep. W środku kieszonka na płytę oraz mała kieszoneczka na wizytówkę pani fotograf :)


Foto etui

Tym razem w chłopięcych kolorach. Połączyłam dwie kolekcje papierów Hectic Eclectic oraz Be Optimistic Rapakivi, do tego pobielona ramka, tekturkowe literki oraz kompozycja kwiatowa z białych i niebieskich różyczek, gdzie dodatkowo brzegi niebieskich potuszowałam. Efekt końcowy, który widać na zdjęciach, pozostawiam do oceny Wam :)

Użyte materiały od Rapakivi:Dziewczynka z parasolką

Etui na płytę CD z sesji fotograficznej małej księżniczki.Typowo dziewczęce, różowo-brązowe, z różyczkami w odcieniach różu oraz brązowymi i beżowymi listkami. Centralnym elementem jest tutaj tekturkowa dziewczynka z parasolką, której brzegi pocieniowałam tuszem, podobnie jak wszystkie listki. Do wykonania tego opakowania użyłam cudnych papierków z kolekcji Chatka na weekend.