czwartek, 24 października 2013

Kwiatowych zmagań ciąg dalszy...

Tym razem partia wiązanek na żywej jodle zrobionych na floretach. Nie mam czasu na obfocenie wszystkich moich kompozycji, ale na kilka znalazłam chwilkę... 


środa, 23 października 2013

Kwiatowe zmagania...

Wiązanki całkowicie sztuczne, zalewane w doniczkach, więc i ciężkie.. listopadowy wiatr nie zdmuchnie ich z pomnika. Poniżej pierwsza partia zdjęć, moim zdaniem, najciekawszych kompozycji... ale to moje zdanie :) Przygotujcie się na sporą dawkę fotek...


Kwiatowy październik.

Jak co roku w październiku zamieniam papierki na kwiatki. Na zdjęciach jedna z wieeeeelu kompozycji jakie do tej pory wykonałam. Ale nie jest to wiązanka tylko bukiet, a założenie było takie, by kwiaty z wazonu "wylewały" się na pomnik. Całość jest w stu procentach sztuczna, więc dłuuugo postoi na grobie... no i moje ulubione połączenie: storczyk i calia :)


sobota, 19 października 2013

Dla nauczycielki..

..życzenia w pudełeczku od klasy Ia. Całość utrzymana w klimacie vinitage z tekturkami, tuszowaniami, różyczkami popryskanymi perłową, jasnobrązową oraz brązową mgiełką i ręcznie robioną księgą.

Chciałabym jeszcze podziękować wszystkim za odwiedzanie mojego bloga i pozostawiane tutaj komentarze, które niesamowicie mnie motywują i dodają skrzydeł do dalszej pracy! W październiku troszkę mój blog się przykurzy, ale nie oznacza to, że nic nie robię.. właśnie przeciwnie! Co prawda chwilowo przerzuciłam się z papierków na kwiaty (jak co roku przed świętem Wszystkich Świętych), ale cały czas coś tworzę :) Jak będę miała chwilkę to może wrzucę kilka fotek moich kwiatowych kompozycji na tę okazję?

Tymczasem karteczka na Dzień Nauczyciela:


Kartka sztalugowa..
 Pudełeczko..

 W komplecie :)