piątek, 6 lutego 2015

Dance...

Postanowiłam wziąć udział w wyzwaniu 7dots studio.. tak jakoś mnie wzięło.. chyba temat mnie zainspirował, bo już od daaaaawna nie brałam udziału w żadnych wyzwaniach.

Temat brzmi Appreciating the little things in life. No właśnie moją taką małą rzeczą jest moja pasja... i nie chodzi tu o scrapbooking, a o pasję, której z różnych względów nie mogę czynnie uprawiać. Czternaście lat tańca zamieniłam na rodzinę, z tańca zrezygnowałam, gdy zaszłam w pierwszą ciążę, choć w pierwszym trymestrze jeszcze tańczyłam :). Później wyprowadziłam się za miasto, maleńkie dziecko, brak czasu, by się wyspać, a co dopiero by tańczyć, koszty dojazdu do Łodzi na zajęcia, były zbyt duże w porównaniu z naszym domowym budżetem... Musiałam znaleźć sobie inne twórcze zajęcie ...i tu z pomocą przyszły papierki :) Tańcem cieszyłam się na inne sposoby: powstał "You Can Dance", mnóstwo filmów o tańcu... Co prawda to już nie to samo co ruch, ale taka mała rzecz, a dawała (i daje) chwilę radości. Do tańca jeszcze wrócę... jak zadbam o siebie i swój kręgosłup, póki co stworzyłam taki taneczny scrap.

   


http://7dotsstudio.com/archives/18356


poniedziałek, 2 lutego 2015

Snipartowy Design Team poszukiwany

Na snipartowym blogu ruszył nabór do zespołu projektowego. Poszukujemy kreatywnych duszyczek, które lubią pracować z tekturkami i chcę spróbować swoich sił w Snip Art Design Team.
Więcej szczegółów o tym, jak się zgłosić, czego oczekujemy i co oferujemy na blogu.


Zapraszam serdecznie i czekam na Wasze zgłoszenia!!!
Marta